Шматмодавы валаконна-аптычны патч-корд

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур ад ST да ST OM3

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік ST да ST куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 50 / 125мкм OM3 Куртка Колер Аква паліроўка UPC да UPC Куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур ад SC да SC OM4

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік SC да SC куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 50 / 125мкм OM4 Куртка колер аквапаліроўкі UPC да UPC куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO для LC Duplex OM3 Дуплексны патч-шнур

    MPO ў LC Breakout - гэта ваш лепшы выбар для валаконных сетак высокай шчыльнасці. Ён спецыяльна распрацаваны для прыкладанняў хуткага Ethernet, валаконнага канала, цэнтра апрацоўкі дадзеных і гігабітнага Ethernet. Гэты 12-валаконны джгут выкарыстоўваецца для падлучэння (6) SFP + да панэлі адаптара MPO і магістралі MPO. Тэхнічныя характарыстыкі Раз'ём A MPO Жаночы (бескантарны) раз'ём B LC UPC Дуплексны валаконны рэжым OM3 50 / 125μm Даўжыня хвалі 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Адлегласць 100m пры 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Папраўчы шнур MTP OM4

    Шматмодавы неадчувальны валаконна-аптычны кабель 50/125 мкм OM4 менш саслабляецца пры згінанні або скручванні ў параўнанні з традыцыйнымі валаконна-аптычнымі кабелямі, і гэта зробіць мантаж і абслугоўванне валаконна-аптычных кабеляў больш эфектыўнымі. Гэта таксама можа зэканоміць больш месца для падключэння кабеляў з высокай шчыльнасцю ў цэнтрах апрацоўкі дадзеных, карпаратыўных сетках, тэлекамунікацыйным памяшканні, фермах сервераў, хмарных сетках захоўвання дадзеных і любых месцах, дзе патрэбныя валаконныя патч-кабелі. Гэты шматмодавы валаконна-аптычны кабель 50/125 OM4 ідэальна падыходзіць для ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    1,0,35 дБ звышнізкага ІЛ з раздымамі USCONEC, 0,15 дБ звышнізкага ІЛ з раздымамі LC. 2. Валокны Corning або YOFC распрацаваны для праходжання ISO, IEC, RoHS. і г. д. стандарты. 3. Неадчувальны валаконны кабель з выгібам паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. 4.K = K кардонная ўпакоўка забяспечвае максімальную абарону вашых вырабаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік A MTP Жаночы элітны раз'ём B LC Валаконны рэжым 50/125 мкм OM3 Куртка колер Aqua Polish Тып ПК для UPC Матэрыял курткі OFNR, OFNP, LSZH Страта ўстаўкі ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC да SC OM1 Дуплексны патч-шнур

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік SC да SC куртка OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 62,5 / 125мкм Куртка Колер аранжавы Паліроўка UPC да UPC Куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур SC да SC OM2

    Гэты шматмодавы валаконна-аптычны шнур пастаўляецца з высокаэфектыўным матэрыялам курткі, які мае больш працяглы тэрмін службы. Акрамя таго, гэта меншае паслабленне пры згінанні альбо скручванні ў параўнанні з традыцыйнымі аптычнымі валаконнымі кабелямі, што робіць мантаж і абслугоўванне валаконна-аптычных кабеляў больш эфектыўнымі. Існуе тры віды матэрыялаў курткі, у тым ліку ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH, і людзі могуць зрабіць лепшы выбар у залежнасці ад сваіх патрэбаў. Ярка-аранжавы выгляд можа ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур ад SC да SC OM3

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік SC да SC куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 50/125 мкм OM3 Куртка Колер Аква паліроўка UPC да UPC Куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур ад LC да LC OM4

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Раз'ём LC да курткі LC OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 50/125 мкм OM4 Куртка Колер Аква Паліроўка UPC да UPC Куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур ад LC да LC OM3

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік LC toLC Куртка OD 1,2 / 1,6 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 50 / 125мкм OM3 Куртка Колер Аква Паліроўка UPC да UPC Куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур ад LC да LC OM2

    1. Прадукт выкарыстоўвае імпартныя керамічныя штыфты і імпартуе высакаякасныя валаконна-аптычныя кабелі. 2. Укараніць перадавыя замежныя тэхналогіі шліфавання і шліфавальнае абсталяванне, каб забяспечыць адхіленне цэнтравання валакна, ўвагнутасць валакна, паверхню валакна без драпін і недахопаў, а таксама параметры радыуса крывізны керамічнага тарца адпавядаюць стандартны. 3. Страта пры ўстаўцы невялікая, страта ў звароце вялікая, узаемазаменнасць добрая, паўторная ўстаўка і г ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Дуплексны патч-шнур ад LC да LC OM1

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік LC да LC куртка OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 62,5 / 125 мкм Куртка Колер аранжавы Паліроўка UPC да UPC Куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), ...