Одномодовый валаконна-аптычны патч-корд

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST аднамесны патч-корд

    Гэты аднамодавы патч-шнур ST з'яўляецца адным з раздымаў серыі MT. У наканечніках серыі выкарыстоўваюцца два накіроўвалыя адтуліны дыяметрам на кантавой частцы наканечніка і накіроўвалы штыфт для дакладнага злучэння. Акрамя таго, яго можна апрацоўваць, вырабляючы розныя формы перамычак. Кампактная канструкцыя раздыма дазваляе перамычцы мець вялікую колькасць ядраў і невялікі памер. З іншага боку, гэты аднамодавы патч-шнур ST можа шырока выкарыстоўвацца ва ўмовах інтэграванай валаконна-аптычнай лініі высокай шчыльнасці ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Адзінкавы рэжым для шматмодавага валаконнага патч-корда

    Гэты аднамодавы шматмодавы валаконны патч-шнур спецыяльна распрацаваны для стварэння патч-кордаў ад прылады да валаконна-аптычнай кабельнай сувязі. Гэты больш тоўсты ахоўны пласт звычайна выкарыстоўваецца для злучэння аптычнага прыёмаперадатчыка з клеммнай скрынкай. У параўнанні са звычайным шнуром, які прадаецца на рынку, наш аднамодавы шматмодавы валаконны патч-шнур абсталяваны перавагай добрай паўтаральнасці, добрай прадукцыйнасці паміж вілкамі і добрай тэмпературнай стабільнасці. З іншага боку, гэта таксама разумее ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    Канальны патч-шнур ад SC да SC

    Гэты аднамодавы патч-шнур ад SC да SC мае два накіроўвалыя адтуліны дыяметрам на кантавой частцы наканечніка і накіроўвалы штыфт для дакладнага злучэння. Гэта вельмі проста ў мантажы, і няма асаблівай неабходнасці ў абслугоўванні. Акрамя таго, яго можна апрацоўваць для атрымання розных формаў перамычак MPO. Абсталяваны сучасным працэсам, наш аднамодавы патч-шнур ад SC да SC можа шырока выкарыстоўвацца ў інтэграваных валаконна-аптычных сеткавых сетках з высокай шчыльнасцю ў працэсе праводкі, забяспечваючы высокую хуткасць працы. О ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    Канальны патч-шнур ад SC да LC

    Гэты аднамодавы патч-шнур ад SC да LC падлучаны да сістэмы аптычнай перадачы, якая рэалізуе функцыю сувязі праз аптычную сувязь, і ў фармаце кадавання сігналу няма нічога. У параўнанні са звычайным шнуром на рынку, наш аднамодавы патч-шнур ад SC да LC мае перавагі ў тым, што забяспечвае звышмалую затрымку перадачы дадзеных і падтрымлівае звышшырокае напружанне харчавання. Аснашчаны выдатнай абаронай магутнасці і аўтаматычным пераключэннем, ён падтрымлівае ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ ў MTRJ Валаконна-аптычны патч-шнур

    Гэты патч-корд ад MTRJ да MTRJ абсталяваны ахоўнай структурай, якая рэалізуе функцыю прадухілення пашкоджання навакольнага асяроддзя аптычным валакном, напрыклад, вадой, агнём, паразай электрычным токам і г. д. Цэнтрам з'яўляецца святлопранікальны шкляны стрыжань. У шматмодавым валакне стрыжань мае дыяметр, які прыблізна эквівалентны таўшчыні чалавечага валаса. Аднамодавы валаконны стрыжань мае дыяметр. Звонку ядро ​​акружана шкляным канвертам, які мае меншы паказчык ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC - LC аднамодавы валаконна-патчавы шнур

    Гэты аднамодавы валаконна-патчавы шнур ад LC да LC можа стаць ідэальным сродкам для падлучэння рамкі размеркавання аптычнага валакна і аптычнай інфармацыйнай разеткі да камутатара, сувязі паміж камутатарамі, сувязі паміж камутатарам і кампутарам і сувязі паміж аптычная інфармацыйная разетка і кампутар. Абсталяваны высокай прадукцыйнасцю, наш аднамодавы валаконна-патч-шнур LC to LC можа быць ужыты да падсістэмы кіравання. Дзякуючы належным памерам і невялікай вазе, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Одномодовый валаконна-аптычны патч-шнур

    Гэты аднамодавы патч-шнур LC асабліва падыходзіць для асяроддзя выпраўлення з высокай шчыльнасцю. У параўнанні са звычайным шнуром на рынку, гэты шнур абсталяваны звышмалым раздымам, які дазваляе зэканоміць больш месца ў параўнанні са звычайнай кабельнай перамычкай, не ўплываючы на ​​цягу. А мініяцюрная хваставая абалонка раздыма карацейшая, чым звычайная хваставая абалонка раздыма LC, што эканоміць больш месца для кіравання шафай. Дзякуючы высокай прадукцыйнасці, наш аднамодавы патч-шнур LC мае больш кароткі ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    Адзінкавы патч-шнур FC

    · Адпавядае EIA / TIA 604-2 з керамічнай наканечнікам для высакахуткасных кабельных сетак. · Кабельны друк дапамагае ўдакладніць і распазнаць розныя кабелі. · Цырконіевая керамічная абалонка Optimum IL і RL. · Неадчувальны валаконны кабель на выгін паказвае вялікую эфектыўнасць на ўстойлівасць. · Упакоўка K = K забяспечвае максімальную абарону вашых рэчаў. Тэхнічныя характарыстыкі Злучальнік FC да FC Куртка OD 1,6 / 1,8 / 2,0 / 3,0 мм Валаконны рэжым 9 / 125μm Куртка Колер Жоўты Паліроўка APC да APC Куртка Матэрыял ПВХ (OFNR), OFN ...